230 g/m² | A4 | High Glossy Photo Paper
| All | |
| Density | 230 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross height (mm) | 325 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Gross weight | 0.774 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Gross width master carton | 345 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 5 - 25 C |
| Kõrgus | 297 cm |
| Kujutegur | A4 |
| Laius | 210 cm |
| Lehtede arv pakis | 50 |
| Net weight | 0.751 kg |
| Net weight master carton | 18.576 kg |
| Paberi suurus | A4 |
| Packing quantity | 24 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 50 sheets |
| Palette Qty | 1224 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Prindikandja kaal | 230 g/m |
| Prindimeedia paksus | 280 m |
| Producer | ColorWay |
| Resolutsioon | 5760 dpi |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Tare weight master carton | 0.574 kg |
| Tüüp | High Glossy Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.0013975 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: 230 gm a4 high glossy photo paper, pg230050a4, colorway, paber

